Чоловік загинув, упавши зі скелі з фільму «Місія нездійсненна» в Норвегії

Фото: The Nordic Page | Прекестулен

Прекестулен, або Скеля кафедри, з якої відкривається приголомшливий вид на фіорд, дуже популярна серед туристів. Але ще й дуже небезпечна.

Related video

Чоловік загинув, зірвавшись зі знаменитої скелі в Норвегії, яка була показана у фільмі “Місія нездійсненна: Наслідки”. Турист зірвався з висоти 604 метри. Про це повідомляє CNN.

Прекестулен, відома також, як “Кафедра проповідника”, або “Скеля-кафедра”, — розташована на південному заході Норвегії, з неї відкривається приголомшливий краєвид на Люсе-фіорд. За даними офіційного туристичного сайту країни, це одна з найвідоміших гірських визначних пам’яток Норвегії, яку відвідують понад 300 000 осіб на рік.

Прем'єра фільму "Місія нездійсненна: Наслідки" на Прекестулені Фото: The Nordic Page

Ніна Томмесен, поліцейський адвокат політичного району Сер-Вест, підтвердила, що чоловік загинув, впавши з “Кафедри проповідника”. Йому було 40 років і він подорожував один.

“Поліція розслідує справу як нещасний випадок із падінням. У нас немає жодних припущень про те, що сталося щось кримінальне”, — пояснила поліцейська.

Було допитано двох свідків, зокрема одного, який бачив інцидент, що стався. Він пояснив, що чоловік послизнувся і впав.

Хоча це “найзнаковіша природна пам’ятка Норвегії” і вона вже відома багато років, але за даними некомерційної організації, що управляє цим об’єктом, популярність Прекестулена зросла після того, як він був показаний у шостому фільмі “Місія нездійсненна” з Томом Крузом у головній ролі.

Скелю використовували для драматичної сцени у фіналі фільму, коли герой Тома Круза і його супротивник боролися на краю, а потім впали. Усі трюки Круз виконував сам.

Як знімали знамениту сцену в Норвегії

Під час прем’єри фільму 2000 людей пройшли 4 кілометри до скелі, щоб побачити нічну проекцію за допомогою лазерів. Круз похвалив прем’єру, назвавши її “найнеможливішим показом” фільму.

Очікувалося, що фільм матиме позитивний вплив на цей район і місцевий туризм, за даними некомерційної організації Preikestolen, яка працює над збереженням території та забезпеченням її безпеки для відвідувачів.

Нагадаємо, влітку минулого року біля знаменитого замку Нойшванштайн у Баварії, чоловік скинув у прірву двох туристок зі США.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *