Госпіталізація Остіна — Пентагон не задоволений діями Остіна

Фото: Ministry of Defence | У Пентагоні незадоволені тим, що Остін приховував свій діагноз

За даними журналістів, чиновники США з розумінням ставляться до бажання Остіна зберегти конфіденційність щодо своєї хвороби, але вони розчаровані тим, як голова Пентагону “самостійно ухвалює рішення”.

Related video

Після раптової госпіталізації голови Міноборони США Ллойда Остіна стало відомо про його діагноз — рак простати. При цьому американські чиновники були більше шоковані тим, що Остін спробував приховати цей факт. Про це повідомляє видання Politico.

За даними джерела, у Пентагоні поставилися зі співчуттям і розумінням до рішення Остіна зберегти конфіденційність у питанні свого діагнозу, але у чиновників виникають питання стосовно того, чому міністр вирішив приховувати факт свого захворювання і подальшу госпіталізацію від своїх підлеглих

Один із представників Пентагону висловив своє “розчарування” тим, як голова відомства ухвалює такі серйозні рішення без консультації з колегами.

“Він вирішив свідомо не ділитися чимось настільки важливим, щонайменше, з президентом. Це було необачно і безвідповідально”, — підкреслив співрозмовник.

Водночас інший співрозмовник Politico наголосив, що підлеглі міністра Остіна “поважають його особисте життя” і не сумніваються в правильності його рішень.

Крім того, стало відомо, що Байден не має намірів зняти Ллойда Остіна з посади через його вчинок.

“Байден не був проінформований до минулого четверга, що міністр Остін перебуває в лікарні. Президент США не був проінформований до ранку вівторка, що першопричиною госпіталізації був рак простати”, — цитують у виданні слова офіційного представника Пентагону Джона Кірбі.

Нагадаємо, 6 січня повідомлялося, що міністр оборони США Ллойд Остін потрапив до лікарні, і кілька днів ця новина замовчувалася. Патрік Райдер тоді заявляв, що голова Пентагону зіткнувся з ускладненнями після нещодавньої планової медичної процедури, однак точної причини не називали.

Фокус писав, що, попри хворобу, Ллойд Остін активно займається своїми обов’язками і регулярно тримає зв’язок зі співробітниками, заявив представник Пентагону.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *