Китай і США зміцнюють відносини — деталі

Сі Цзіньпін написав Байдену листа з пропозицією “мирного співіснування”

У відповідь на лист Сі Цзіньпіна президент США Джо Байден також надіслав повідомлення лідеру КНР, що свідчить про те, що дві найбільші світові економіки прагнуть стабілізувати напружені відносини між ними.

Related video

Президент Китаю Сі Цзіньпін надіслав листа президенту США, в якому заявив про необхідність прагнення їхніх країн до “мирного співіснування”. Про це повідомляє видання China Central Television.

У своєму посланні Сі Цзіньпін наголосив, що “за останні 45 років китайсько-американські відносини пережили періоди підйомів і спадів, проте загалом вони просувалися вперед, що не тільки поліпшило добробут обох народів, а й сприяло світовому миру, стабільності та процвітанню”.

“Історія підтвердила і продовжить повністю доводити, що дотримання принципів взаємної поваги, мирного співіснування і взаємовигідного співробітництва є правильним шляхом для Китаю і Сполучених Штатів ладнати один з одним, і це має стати напрямком спільних зусиль Китаю і США в нову еру”, — написав президент Китаю.

Сі Цзіньпін наголосив, що 1 січня 1979 року США офіційно припинили дипломатичні зв’язки з Тайбеєм, віддавши перевагу встановити їх із Пекіном. За його твердженням, відтоді відносини “не тільки покращили життя громадян обох країн, але також сприяли світовому миру, стабільності та процвітанню”.

Джо Байден також надіслав Сі Цзіньпіну вітального листа, наголошуючи, що відносини між США і Китаєм сприяли процвітанню і створили можливості для обох країн, а також для світової спільноти.

Він додав, що з нетерпінням чекає розвитку прогресу, досягнутого попередниками.

“А також наших зустрічей і дискусій, щоб продовжувати розвивати відносини між США і Китаєм”, — написав Байден.

Нагадаємо, 20 грудня в Білому Домі заявили, що Росія, Китай і Північна Корея зміцнюють співпрацю. За словами представника адміністрації США Джона Кірбі, світ має бути влаштований за загальними правилами, але є країни, які хочуть їх порушити.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *