Теракт у Чехії – Давид Козак ще вбив батька й дитину – деталі

Студенти Карлового університету ховаються від стрільця на даху

Хлопця за кілька днів до стрілянини допитували щодо вбивства батька та його 2-місячної доньки, але правоохоронці не знайшли тоді доказів його причетності до злочину, тож відпустили.

Related video

Поліція Чехії знайшла в будинку стрільця Давида Козака з Карлового університету лист із зізнанням у вбивстві чоловіка й дитини в Клановицькому лісі. Про це повідомляє місцеве видання denikn.cz.

За повідомленням поліції, прощальний лист було знайдено в будинку вбивці в місті Гостоунь. Повний його зміст наразі не оприлюднюють, бо ведеться слідство.

Важливо Студенти ховалися від стрільця на карнизі даху: подробиці стрілянини в Празі (фото)

Версію про те, що саме стрілець із Карлового університету вбив чоловіка та його двомісячну доньку в Клановіце, підтвердила також балістична експертиза. Оперативники виявили в будинку вбитого батька стрільця саморобний вибуховий пристрій. У житло також пустили газ. Є припущення, що хлопець мав намір підірвати будинок.

15 грудня в Клановицькому лісі Праги пострілами було вбито 32-річного чоловіка разом із двомісячною дитиною. Чеська поліція тиждень не могла знайти зачіпок, щоб упіймати вбивцю. Правоохоронці раніше повідомляли, що стрілець із Карлового університету був у списку 4000 людей, яких перевіряли на причетність до вбивства в Клановіце.

“Справа була лише в часі. Підозрюваних було багато. На жаль, він проживав у Середньочеському краї, і нам не вистачило кількох днів, щоб запобігти цій трагічній події, яка сталася”, — сказав голова празького відділу розслідування вбивств Алеша Страх.

Нагадаємо, що 21 грудня в Чехії в центрі Праги сталася стрілянина. Невідомий почав розстрілювати людей просто в Карловому університеті. Унаслідок події загинули 15 людей, 25 отримали поранення.

За даними чеської влади, 24-річний хлопець міг надихнутися трагедіями в Брянську та Казані, де учні також приходили до навчального закладу зі зброєю. В обвинуваченого був великий запас боєприпасів.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *