Тест на знання ПДР — у Черкасах близнючки вирішили обманом скласти іспит — фото

Фото: Сервісний центр МВС у Черкаській області | Дівчина намагалася скласти іспит з ПДР замість свої сестри

Дівчина намагалася скласти тест на знання правил ПДР замість сестри, користуючись зовнішньою схожістю. За підсумком сестрам довелося пояснюватися перед правоохоронцями.

Related video

У Черкасах дівчина спробувала скласти іспит зі знання правил дорожнього руху замість своєї сестри-близнючки. Про це повідомили в Сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ у Черкаській області 27 грудня

“Дана і Діана. Сестри близнючки. У них навіть імена схожі, а зовні й узагалі неможливо розрізнити”, — зазначили у відомстві.

Повідомляється, що сестри разом пішли вчитися в автошколу. Після проходження теоретичної підготовки вони з’явилися в сервісний центр МВС №7141 міста Черкас складати іспит зі знання ПДР. Діана успішно склала іспит, тоді як її сестра не змогла пройти тестування з першого разу.

Коли настав час перездачі, замість Дани на іспит прибула Діана. Дівчата розраховували, що зовнішня схожість введе в оману співробітників сервісного центру, проте адміністратор відомства викрив сестер.

За підсумком результати складеного іспиту було анульовано, а сестрам довелося пояснювати ситуацію співробітникам правоохоронних органів.

Сестрам довелося мати справу з поліцією Фото: Сервісний центр МВС у Черкаській області

Нагадаємо, у Південній Кореї група студентів подала позов до суду через те, що вступний іспит до коледжу закінчився на 90 секунд раніше запланованого.

Також повідомлялося, що 82-річна бабуся склала вступний іспит до коледжу. Кім Чон Чжа з Південної Кореї розповіла, що сподівається вивчати англійську мову, щоб мати змогу спілкуватися зі своїми онуками, які живуть у США.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *