Гроза в Києві 11 січня — синоптик пояснила аномальне явище — відео

Фото: instagram.com/y.kopishinskij | Ілюстративне фото

Причиною грому та блискавки в столиці стало зіткнення холодних і теплих потоків повітря. За словами Діденка, метеорологи називають це явище сніговою грозою, під час якої замість зливи йде сніг.

Related video

У четвер, 11 січня, у столиці та в передмісті Києва почалася найсильніша снігова гроза. Про це синоптик Наталка Діденко повідомила у Facebook.

“Дорогі кияни! Не хвилюйтеся. Дійсно, схоже, це була гроза. Взимку буває вкрай рідко, але буває”, — пояснила вона.

За словами синоптика, зараз в Україні проходить атмосферний фронт, а це означає, що холодне північне повітря стикається з теплим вологим. Звідси й утворюється гроза.

Згідно з висловлюванням Діденка, у галузі метеорології таку подію визначають як снігову грозу, під час якої замість дощової зливи йде сніг.

“Не варто приплітати до цієї грози забобони, прикмети і народні страшилки. Рідкісне явище, зрозуміло, привертає подібні речі, але ж ми — досвідчені, мудрі, загартовані і довіряємо тільки з’ясованим і перевіреним фактам. Ну, може, часом і страшнувато, але не показуємо”, — пише синоптик.

Крім того, вона додала, що, починаючи з п’ятниці, 12 січня, в Україну знову прийдуть морози.

“Мороз зміцніє”, — додала вона.

Пост Наталії Діденко

Фокус уже писав про вплив арктичних повітряних мас на погоду в Україні на початку 2024 року. У Чернігівській і Сумській областях температура може опуститися нижче -20 градусів.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *