Новини Львова – містом курсує патріотичне таксі, за кермом якого водій-турок – відео

Львівське патріотичне таксі

Таксист — громадянин Туреччини. Він настільки полюбив Україну, що навіть після повномасштабного вторгнення Росії залишився у Львові, де мешкає вже 4 роки.

Related video

У Львові містом курсує незвичайне таксі. За його кермом — патріотичний водій турок, який любить Україну і допомагає ЗСУ. Відео незвичайного таксі виклали в мережі.

“Я просто викликала таксі у Львові. Водій — турок. Всі чайові віддає на ЗСУ. Говорить українською, не розуміє мови окупантів. Я плачу…”, — підписала своє відео пасажирка.

Салон таксі прикрашений шевронами різних підрозділів Сил оборони. На пасажирському сидінні ємності з солодощами. Також в салоні розміщенні оголошення, що водій не розуміє мови окупантів, віддає всі чайові на ЗСУ та безкоштовно перевозить військові та гуманітарні вантажі. Під час їзди пасажири можуть потоптатися по символіці ЗС РФ, а також задонатити на потреби ЗСУ.

Таксист — громадянин Туреччини. Його звати Демір Мерт. Чоловік так працює вже тривалий час. Про нього вже знімали сюжети великі українські телеканали. Він настільки полюбив Україну, що навіть після повномасштабного вторгнення Росії залишився у Львові, де мешкає вже 4 роки.

Нагадаємо, що на Донбасі окупанти вбили шкільного вчителя. У перший день війни він востаннє прийшов до школи, після чого одразу записався добровольцем.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *