Помер правнук Івана Франка Юрій Юрачківський

Правнук Івана Франка Юрій Юрачківський

Юрій Юрачківський був прямим нащадком Івана Франка. Він — син Зиновії Франко, онучки письменника.

Related video

У Києві 3 січня помер правнук Івана Франка Юрій Юрачківський. Чоловікові було 72 роки. Про це повідомив Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка у соцмережах.

“З сумом сповіщаємо, що вчора пішов у засвіти син Зеновії-Ростислави Франко, правнук Івана Франка Юрій Юрачківський. Команда Дому Франка висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного. Сумуємо разом з вами. Нехай душа пана Юрія спочиває в мирі. Вічна йому пам’ять”, — йдеться в повідомленні.

Важливо Російського письменника Бориса Акуніна оголосили в розшук

Юрій Юрачківський був нащадком Івана Франка по прямій лінії. Він — син Зиновії Франко, дочки сина письменника — Тараса Франка. Праонук Івана Франка. Батьки Юрія Юрачківського — третя внучка Івана Франка Зиновія-Ростислава Франко й фізик Павло Юрачківський.

Юрій Юрачківський — правнук Івана Франка: що відомо

Юрій Павлович Юрачківський народився 25 червня 1951. Закінчив Київську СШ № 92 ім. Івана Франка з поглибленим вивченням англійської мови. Після цього вступив до Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка на фізичний факультет. Працював старшим науковим працівником в Інституті кібернетики АН України. 24 жовтня 1975 р. одружився на Любові Коваль. 1976 року в подружжя народився син Данило. Зараз він перебуває в лавах Збройних Сил України.

Юрій Юрачківський був чемпіоном і володарем кубка України з бриджу, капітаном національної збірної та впродовж багатьох років очолював Київську федерацію спортивного бриджу, був віцепрезидентом української федерації.

1975 року він узяв шлюб із Любов’ю Коваль. У 1976 році в подружжя народився син Данило. Зараз він служить в лавах ЗСУ.

У 2001 році Юрій Юрачківський поїхав до США в статусі “outstanding scientist” (видатний вчений). Там він працював 10 років. Останні роки чоловік перебував на пенсії.

Нагадаємо, що росЗМІ видали норвезького музиканта Варґа Вікернеса за бійця ЗС РФ, який нібито загинув в Україні.

Раніше повідомлялося, що штучний інтелект змоделював розмову між українською поетесою Лесею Українкою та англійським драматургом Вільямом Шекспіром у програмі для відеозв’язку Zoom.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *