Netflix торік через страйки у Голлівуді випустив на понад 100 програм менше

Netflix торік через страйки у Голлівуді випустив на понад 100 програм менше 08.01.2024 14:22 Укрінформ Компанія Netflix у 2023 році вперше у своїй історії випустила на понад 100 програм менше, ніж роком раніше, оскільки два страйки сценаристів та акторів у Голлівуді зупинили кіновиробництво.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Bloomberg.

За даними What's On Netflix, у 2023 році компанія випустила приблизно на 130 оригінальних програм менше, ніж роком раніше, що означає зменшення кількості випущеного контенту на 16%.

Зазначається, що після збільшення кількості нових програм за останнє десятиліття випуск падав у кожному кварталі минулого року. Netflix випустив менше фільмів, телевізійних шоу, документальних фільмів та стендап-комедій. За останні три місяці 2023 року Netflix мав найменший список нових випусків за останні п’ять років.

Хоча компанія заявила, що страйки голлівудських сценаристів та акторів не дуже вплинули на список створюваного контенту, у другій половині 2023 року виробництво компанії знизилося більше, ніж у першій. Netflix випустив приблизно на 60 серій менше у другому півріччі минулого року, що свідчить про падіння виробництва приблизно на 25%.

Як пише Bloomberg, наслідки страйків будуть впливати на графік випуску програм компанії щонайменше кілька років. Netflix завершив роботу над багатьма шоу, запланованими до випуску у 2023 році, проте роботу над багатьма іншими, які мали вийти у 2024-2025 роках, тільки розпочав. Виробництво багатьох із незавершених програм було відкладено або скасовано.

При цьому падіння випуску не є тимчасовим, оскільки у майбутньому Netflix планує виробляти менше програм, заявив кінопродюсер Скотт Стубер, голова Netflix Film.

Як повідомлялося, голлівудські актори приєдналися до страйку сценаристів, припинивши теле- та кіновиробництво в рамках першого спільного страйку в індустрії за понад шість десятиліть після провалу переговорів із великими кіностудіями та стримінговими сервісами.

Голлівуд Кіно Страйк Netflix

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *