У Франківську презентували книгу про життя Степана Бандери без міфів

У Франківську презентували книгу про життя Степана Бандери без міфів Фото 29.11.2023 13:36 Укрінформ В Івано-Франківську, в Музеї визвольної боротьби, презентували книгу «Степан Бандера – провідник української ідеї». Автор – дослідник та історик Микола Посівнич.

Про це у Фейсбуці повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, передає Укрінформ.

«В Івано-Франківському обласному музеї визвольної боротьби ім. С. Бандери відомий дослідник та історик Микола Посівнич презентував книгу "Степан Бандера – провідник української ідеї". Ніби й багато є матеріалів про Степана Бандеру, але такою людською й доступною мовою мало», – зазначив Марцінків.

За його інформацією, автор книги зібрав досі невідомі матеріали про життєвий шлях Степана Бандери і «розповів у книзі про життя лідера ОУН без штучно створених міфів».

«Зі сторінок цієї книги можна дізнатися, які погляди мав Бандера, якими ідеалами керувався і, зрештою, якою був людиною», – додав Марцінків.

Зазначається, що Посівничу під час презентації книги вручили відзнаку "80 років УПА" за правдиву інформацію про Провідника.

Як повідомляло агентство, на Прикарпатті в історико-меморіальному комплексі Степана Бандери, що в селі Старий Угринів, у рік війни кількість відвідувачів з південних та східних регіонів України зросла більш як удвічі.

Фото: Фейсбук Руслан Марцінків

Бандера Історія Івано-Франківськ Книги

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *