У Херсоні презентували першу книгу серії «Герої моєї країни», присвячену генералу Драпатому

У Херсоні презентували першу книгу серії «Герої моєї країни», присвячену генералу Драпатому Фото 15.11.2023 05:47 Укрінформ У Херсоні презентували першу книгу серії «Герої моєї країни», присвячену бригадному генералу Михайлу Драпатому

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.

"Книгу вручено бригадному генералу Михайлу Драпатому – народному герою України, повному кавалеру Ордену Богдана Хмельницького – одному з визволителів Херсона в 2022 році, герою Маріуполя та учаснику Ізваринського прориву влітку 2014 року", – йдеться у повідомленні.

Містяни подарували Михайлу Драпатому дивом збережену з довоєнних часів мінеральну воду «Каховка» з побажанням якнайшвидше скуштувати свіжої води з Каховського джерела. «Так і буде», – запевнив їх Михайло Васильович, відзначивши високий бойовий дух та рішучість військовослужбовців, що обороняють місто.

Книга «Герої моєї країни: Михайло Драпатий» є першим виданням серії книг, започаткованих в рамках інформаційного проєкту Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України та Центру досліджень воєнної історії ЗСУ.

Як повідомлялося, 11 листопада 2022 року Херсон був визволений від російських загарбників.

Фото: Генштаб ЗСУ

Деокупація Херсон Історія Книги Війна Війна з Росією Сили оборони

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *