Пандемія коронавірусу — у Китаї крематорії працюють без зупинки — деталі

Фото: FBI | У Китаї продовжує зростати смертність через коронавірус (ілюстративне зображення)

Новий штам хвороби Covid-19 активно поширюється по всьому світу, проте найсильніше це на собі відчувають жителі Китаю та Великої Британії. Жителі міста Хенань заявили про великі черги на процедуру кремації.

Related video

На території Китаю знову спалахнула епідемія коронавірусу через новий штам JN.1. Смертність у країні зростає. Про це повідомляє Daily Star.

Зазначається, що китайські крематорії у зв’язку зі збільшенням кількості летальних випадків від хвороби працюють без зупинки, 24 години на добу і ситуація лише погіршується.

Примітно, що штам коронавірусу під назвою JN.1 за останній місяць охопив практично весь світ і став домінуючим у багатьох країнах. Серед тих, де він фіксується найчастіше — Велика Британія та Китай.

У звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я заявили, що цей штам класифікується як окремий варіант хвороби, який не пов’язаний з іншими.

“Останніми тижнями JN.1 продовжує реєструватися в багатьох країнах, його поширеність швидко зростає в усьому світі та наразі становить переважну більшість нащадків BA.2.86, зареєстрованих у GISAID”, — ідеться в доповіді.

Мешканці міста Хенань у спілкуванні з журналістами з місцевих видань розповіли, що ситуація дуже погана, тому державні крематорії перейшли в цілодобовий режим роботи. Загалом у місті вісім таких крематоріїв і це лякає населення.

“Морги державних похоронних бюро не можуть задовольнити потреби населення. За останні три роки відкрилося безліч приватних похоронних бюро, і бізнес процвітає. Кількість місцевих похоронів різко зросла. Тепер крематорії працюють щодня, а трупи, які очікують спалення, поміщають у морозильні камери. Черга на кремацію займає багато часу”, — ділиться чоловік з ім’ям Чжоу.

У матеріалі йдеться, що деякі джерела стверджують, що в країні зараз налічується 118 977 позитивних тестів на коронавірус і 7 557 пацієнтів перебувають у критичному стані, хоч точних даних про смертність у країні немає.

Подібна ситуація спостерігається і в Індії, проте співголова цільової групи з боротьби з коронавірусом Національної індійської медичної асоціації Раджив Джаядеван намагався применшити ситуацію.

“Як і очікувалося, було зареєстровано кілька смертей, але більшість випадків не потребують госпіталізації. Важкі випадки захворювання спостерігаються здебільшого у літніх людей і тих, у кого є супутні захворювання”, — йдеться в повідомленні.

Є ймовірність, що цей штам поширився всіма країнами, де досі є проблеми з коронавірусом.

Нагадаємо, 11 грудня головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що Україна наближається до піку захворюваності на COVID-19. За його словами, коронавірусна інфекція досі циркулює, однак після спалаху захворюваності вже з нового року буде спад.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *