Мобілізація в Україні – чоловік хотів втекти до Молдови на надувному матрасі – відео

Фото: Скриншот | Чоловік перепливає Дністер на надувному матрасі

В ДПСУ повідомили, що у чоловіка був координатор, який радив йому як правильно використовувати матрац та куди покласти телефон і речі. Чоловік авансом сплатив координатору 2 тисячі євро.

Related video

Чоловік намагався переплисти річку Дністер на надувному матрасі. У такий спосіб він прагнув незаконно перетнути державний кодон України та потрапити до Молодови. Відповідне відео оприлюднила пресслужба Державної прикордонної служби України.

“Ні швидка течія, ні розлив Дністра не зупинили українця в намірі дістатися сусідньої країни вплав. Щоб запобігти порушенню кордону й нещасному випадку, до “плавця” вибув прикордонний наряд човном”, — йдеться у підписі до відео.

В ДПСУ уточнили, що згодом стало відомо про те, що у чоловіка був координатор в одному з месенджерів, який допомагав йому переплисти річку. Зокрема, цей координатор давав рекомендації, як правильно використовувати матрац та куди краще покласти телефон і змінний одяг, аби вони не намочились у воді.

За ці послуги координатор запросив 4 тис. євро, половину з яких чоловік сплатив авансом.

“Правопорушника притягнуто до адмінвідповідальності. Справу розглядатиме суд”, — наголосили в ДПСУ.

На відео, оприлюдненому прикордонниками, видно, що чоловік використовує власні руки як весла та намагається керувати надувним матрасом, проте йому це не вдається через течію та сильний вітер. Наприкінці відео до чоловіка прямує катер ДПСУ.

Нагадаємо, 24 квітня Верховна Рада України проголосувала за збільшення чисельності Державної прикордонної служби України до 75 тисяч військовослужбовців.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, мета закону — формування та нарощення бойових резервів Держприкордонслужби у складі Сил оборони і забезпечення готовності ДПСУ в післявоєнний період взяти під контроль державний кордон у його міжнародно визнаних межах та адекватне реагування наявними силами та засобами Держприкордонслужби на актуальні й потенційні загрози національній безпеці на державному кордоні.

23 квітня військовослужбовець Державної прикордонної служби України з позивним “Лезо” розповів, як його підрозділу вдалось знищити ворожу піхоту, танк та БМП за допомогою ручних протитанкових гранат. Цей був перший день перебування його підрозділу на нових позиціях.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *