У Запоріжжі обрали нового «мера»: хто керуватиме містом замість Куртєва

Анатолій Куртєв

Повноцінну сесію міської ради у Запоріжжі провели вперше з грудня минулого року, а замороженими залишалися понад 200 питань, розповів очільник ОВА.

Related video

У середу, 24 квітня, 37 депутатів Запорізької міської ради замість Анатолія Куртєва обрали нову секретарку органу місцевого самоврядування, яка виконуватиме обовʼязки міського голови. Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Новим “мером” стала представниця фракції “Слуга народу” Регіна Харченко.

Регіна Харченко

За його інформацією, остання сесія міськради проходила ще 22 грудня 2023 року й протягом 4-х місяців, через брак фінансування, робота критичних комунальних підприємств перебувала у “підвішеному” стані.

Загалом, як зазначив Іван Федоров, понад 200 питань життєдіяльності Запоріжжя чекали на вирішення, ставши фактично замороженими.

“Але найболючішим було те, що протягом 2-х років повномасштабного вторгнення місто і область рухалися у різних напрямках, із розрізненою позицією, що є недопустимим під час воєнного часу”, — підкреслив голова регіону.

Напередодні Регіна Харченко від імені “активних депутатів” закликала зібрати сесію Запорізької міської ради, оскільки, на її думку, потрібне термінове перезавантаження та рух в одному напрямку з запорізькою громадою, військовими та всією країною.

Вона наголосила, що секретар Запорізької міської ради на постійній основі блокує проведення сесій, через що неможливо оперативно втілювати необхідні для прифронтового міста рішення.

Додамо, що на сам Анатолій Куртєв сьогодні вранці звернувся до президента Володимира Зеленського.

У листі він попрохав главу держави “посприяти ситуації”, яка, за його словами, склалася у Запорізькій міській раді, звинувачуючи голову ЗОВА Івана Федорова у “тиску на органи місцевого самоврядування”.

Нагадаємо, що 18 серпня 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки того, що секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв вчинив корупційне кримінальне правопорушення. Там розповіли, що минулого року НАБУ провело обшуки у квартирі, яку Анатолій Куртєв орендував спільно зі своїм помічником. Під час “огляду” було виявлено майже 600 тисяч гривень, 230 тисяч доларів США і 650 євро.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *