Унаслідок обстрілів знеструмлено абонентів у шести областях: в деяких регіонах застосовуються екстрені відключення.

Тривають відновлювальні заходи на енергетичних об’єктах, пошкоджених в результаті атак з боку противника / Міненерго Внаслідок військових дій та обстрілів енергетичної інфраструктури на ранок 4 лютого знеструмлено споживачів у Донецькій, Сумській, Дніпропетровській, Херсонській, Чернігівській та Запорізькій областях. Як повідомляє Delo.ua, про це заявив заступник…









