«Без радянщини»: Зеленський пояснив, яких змін вимагає від нового керівника УДО

Фото: Офіс президента | Володимир Зеленський та Олексій Морозов

За словами президента України, в Олексія Морозова є карт-бланш на зміни, особливо в частині, що стосується кадрової політики, матеріально-технічної бази для підготовки фахівців управління, а також рекрутингу кадрів.

Related video

Новий керівник Управління державної охорони України Олексій Морозов повинен сформувати нові підходи у роботі з особовим складом, у яких не повинно бути радянщини, а люди, які працюють в цьому управлінні, повинні пов’язувати свою долю виключно з Україною. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

“Головне завдання нового керівника Управління державної охорони України полковника Олексія Морозова – забезпечити, щоб в управлінні працювали виключно патріотично налаштовані професійні люди, які повʼязують свою долю виключно з Україною. І тільки так”, — сказав Зеленський.

Глава держави уточнив, що, управління потребує модернізації структури та роботи, щоб забезпечити відповідність вимогам воєнного часу.

“У нового керівника управління є карт-бланш на зміни. Потрібні нові підходи до роботи з особовим складом – без радянщини. Потрібне підвищення рівня бойової та мобілізаційної готовності особового складу й нові підходи до рекрутингу кадрів для управління”, — зазначив Зеленський.

Президент України наголосив, що вдосконалення потребують також матеріально-технічні та навчальні бази УДО. Зокрема має бути створений власний навчальний полігон управління, а на базі Інституту УДО потрібен сучасний спеціалізований центр підготовки фахівців безпеки.

“І, звичайно, управління має бути очищене від усіх, хто обирає для себе не Україну або дискредитує Управління державної охорони. Ваше завдання – це безпека ключових інституцій нашої держави”, — підкреслив Зеленський.

Зеленський та Морозов Фото: Офіс президента

Нагадаємо, 21 червня, президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Олексія Морозова начальником Управління державної охорони.

7 травня з’явилася інформація про те, що ціла мережа агентів російської ФСБ могла готувати замах на президента України Володимира Зеленського, а також інших високопосадовців. Допомагати в цьому спецслужбам противника могли двоє полковників Управління державної охорони.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *